Din lokale formand

Tue Nielsen

30178813

Vælgerforeningsformand, Børkop

Ilsoenielsen@gmail.com

Uffe Færch

22898337

Kredsbestyrelsesformand, Randers Syd

uffe.faerch@email.dk

Uffe Lykke Poulsen

42203170

Kommuneforeningsformand, Middelfart

ul.poulsen@gmail.com

Ulla Birgit Larsen

51700517

Kommuneforeningsformand, Svendborg

ulla.larsen18@gmail.com

Ulrik Iversen

28444633

Vælgerforeningsformand, Søllerød

advui@mail.dk

Ulrikka Brændgaard Nissen

20854631

Kredsbestyrelsesformand, Assens

ulrikkab@gmail.com

Venstres Landsorganisation

45802233

Vælgerforeningsformand, Venstres Landsorganisation

venstre@venstre.dk

Vibeke Binnerup

60725568

Vælgerforeningsformand, Venstre Norddjurs Vest

vibeke@vestdjursnet.dk

Vibeke Christensen

30921723

Kredsbestyrelsesformand, Århus Nord

vibekeaarupchristensen@gmail.com

Viggo Kobæk

22284549

Kredsbestyrelsesformand, Thisted

viggokobaek@hotmail.com

Viggo Madsen

20420405

Kommuneforeningsformand, Thisted

viggo@dollerupmaskinstation.dk

Vinni Gadeberg Skov

21284261

Vælgerforeningsformand, Nustrup

vsk@stofanet.dk