Regionsrådskandidater

Bemærk at kandidaterne står i alfabetisk rækkefølge og ikke som de vil være opført på stemmesedlen.

Almaz Mengesha

28436852

Kandidat Region Midtjylland

almazmengesha27@gmail.com

Anders G. Christensen

20229806

Spidskandidat Region Midtjylland

agc@favrskov.dk

Ann Hovmøller

40937338

Kandidat Region Midtjylland

annhovmoller@yahoo.dk

Anne Marie Nørgaard

20377055

Kandidat Region Midtjylland

byras@herning.dk

Arne Lægaard

51880199

Kandidat Region Midtjylland

venstre.glr@gmail.com

Arne Lægaard

20166392

Kandidat Region Midtjylland

arl@vestforsyning.dk

Bent Brodersen

29635982

Kandidat Region Midtjylland

brodersens@brodersens.dk

Bent Bjørndahl Graversen

20203059

Kandidat Region Midtjylland

bentgr@post10.tele.dk

Betina Bugge

28184520

Kandidat Region Midtjylland

bebu@skivekommune.dk

Bjarke Ilkjær

41492631

Kandidat Region Midtjylland

bjilkjaer@gmail.com

Hans Kargaard Thomsen

25444180

Kandidat Region Midtjylland

kargaard@live.dk

Henrik Engedahl

21670584

Kandidat Region Midtjylland

henrik.engedahl@gmail.com

Ib Bjerregaard

51843196

Kandidat Region Midtjylland

ib.bjerregaard@rr.rm.dk

Jakob Repsholt

41622100

Kandidat Region Midtjylland

jrepsholt@gmail.com

Jan Buus Larsen

20634187

Kandidat Region Midtjylland

jbl@fguoj.dk

John Madsen

40590291

Kandidat Region Midtjylland

josu@youmail.dk

John Thomsen

29611024

Kandidat Region Midtjylland

byrjt@herning.dk

Kasper Justesen

22646928

Kandidat Region Midtjylland

justesenkasper8@gmail.com

Kasper Kragh Thomassen

26843670

Kandidat Region Midtjylland

kasperkragh84@hotmail.com

Kim Bech Tuominen

22328787

Kandidat Region Midtjylland

kimturbo@hotmail.com

Kristina Hviid

40158114

Kandidat Region Midtjylland

gjettermann@hotmail.com

Lasse Ostersen Lindholdt

51936713

Kandidat Region Midtjylland

lasse.ostersen@gmail.com

Louise Høeg

22984424

Kandidat Region Midtjylland

louise@randers.dk

Louise Lingren Louring

93860999

Kandidat Region Midtjylland

lingrenjepsen@hotmail.com

Marianne Kirkegaard

21193516

Kandidat Region Midtjylland

mariannekirkegaard9@gmail.com

Mogens Exner

22998416

Kandidat Region Midtjylland

mogens@exner.nu

Morten Møller Sørensen

30200629

Kandidat Region Midtjylland

mmsvarde@hotmail.dk

Natascha Joof

20964181

Kandidat Region Midtjylland

nj@joofjr.dk

Olav Nørgaard

25383408

Kandidat Region Midtjylland

Olav.Noergaard@rr.rm.dk

Per N Mortensen

40624631

Kandidat Region Midtjylland

per@kommerz.dk.

Poul Berggreen

21846087

Kandidat Region Midtjylland

po.berggreen@gmail.com

Rasmus Clausen

40199057

Kandidat Region Midtjylland

rc.elbaek@gmail.com

Sebastian Bielefeldt Støckler

27546104

Kandidat Region Midtjylland

sebastianstoeckler@gmail.com

Steen Jakobsen

27579748

Kandidat Region Midtjylland

sja@struer.dk

Susanne Green

22101312

Kandidat Region Midtjylland

susanne@amind.dk

Thomas Kristensen

31310510

Kandidat Region Midtjylland

tk1909@gmail.com

Thomas Tonsberg Schlie

21563992

Kandidat Region Midtjylland

thomastonsbergschlie@gmail.com

Thrine Rimdal Nørgaard

20327692

Kandidat Region Midtjylland

thrine@noergaard.eu

Tina Lund Sørensen

30284972

Kandidat Region Midtjylland

lundvu@hotmail.com

Torben Nørregaard

Kandidat Region Midtjylland

torben.norregaard@rr.rm.dk

Ulrich Fredberg

61703232

Kandidat Region Midtjylland

fredberg@sportnetdoc.dk