Erling Bonnesen

Erling Bonnesen

Kreds: Svendborg

Gruppesekretær

61625940 | verbo@ft.dk

Esben Lunde Larsen

Esben Lunde Larsen

Kreds: Ringkøbing

Folketingskandidat

33374553 | esben.lunde.larsen@ft.dk

Eva Kjer Hansen

Eva Kjer Hansen

Kreds: Kolding Syd

Minister for fiskeri og ligestilling og minister for nordisk samarbejde

eva.kjer.hansen@ft.dk

Fatma Yeliz Øktem

Fatma Yeliz Øktem

Kreds: Skanderborg

Folketingskandidat

61462462 | oktem@fatma.dk

Hans Christian Schmidt

Hans Christian Schmidt

Kreds: Haderslev

Folketingskandidat

vhcsc@ft.dk

Henrik Buchhave

Henrik Buchhave

Kreds: Frederikshavn

Folketingskandidat

61656021 | h.buchhave@outlook.dk

Holger Laustsen

Holger Laustsen

Kreds: Viborg Vest

Folketingskandidat

30316055 | h.laustsen@mail.dk

Inger Støjberg

Inger Støjberg

Kreds: Skive

Udlændinge- og integrationsminister

uim@uim.dk

Jacob Jensen

Jacob Jensen

Kreds: Kalundborg

Folketingskandidat

61624241 | vjaje@ft.dk

Jakob Ellemann-Jensen

Jakob Ellemann-Jensen

Kreds: Århus Syd

Miljø- og fødevareminister

33 92 33 01 | jakob.ellemann-jensen@ft.dk

Jane Heitmann

Jane Heitmann

Kreds: Assens

Folketingskandidat

61625196 | jane.heitmann@ft.dk

Jens Rathmann Hansen

Kreds: Åkirkeby

Folketingskandidat

29695315 | jensrathmannhansen1@gmail.com

Karen Ellemann

Karen Ellemann

Kreds: Brøndby

Gruppeformand

61624629 | karen.ellemann@ft.dk

Karsten Lauritzen

Karsten Lauritzen

Kreds: Hjørring

Skatteminister

vkala@ft.dk

Kristian Jensen

Kristian Jensen

Kreds: Herning Nord

Finansminister og næstformand for Venstre

33923333 | fmmin@fm.dk

Kristian Pihl Lorentzen

Kristian Pihl Lorentzen

Kreds: Viborg Øst

Folketingskandidat

27522818 | vkrlo@ft.dk

Vis flere